FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zasób 2

Zamówienie można złożyć drogą mailową na adres biuro@king-wall.pl

W celu złożenia zamówienia prosimy o wysłanie na nasz adres mailowy:

 • wymiarów ściany na której będzie aplikowana tapeta
 • nazwę i numer tapety, którą są Państwo zainteresowani

W ciągu 2 dni roboczych wyślemy wycenę oraz wizualizację z kadrem tapety. Po zaakceptowaniu wyceny i wizualizacji można przystąpić do zamówienia. Zamówienie jest uruchamiane wraz z zaksięgowaniem 100% płatności na naszym koncie bankowym.

Wszystkie nasze tapety produkowane są pod indywidualne zamówienie – standardowy czas realizacji wynosi ok. 12-14 dni roboczych od momentu zaksięgowania opłaty.

Do montażu naszych tapet nadają się kleje dedykowane dla tapet flizelinowych. Taki klej można zakupić w naszym sklepie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z fakturą lub kolorem wzoru, zachęcamy do zamawiania próbek naszych tapet. Próbka tapety o wymiarze 297 x 420 cm (A3) to koszt 50 PLN. Próbkę tapety można zamówić drogą mailową, wystarczy napisać do nas na adres biuro@king-wall.pl podając:

 • numer tapety
 • na życzenie Klienta – obszar tapety, który ma znajdować się na próbce.

Termin realizacji do 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania 100% wpłaty.

Czas realizacji zamówienia wynosi 12-14 dni od momentu zaksięgowania opłaty na koncie.

Każdy z naszych wzorów tapet ma odgórnie przypisaną strukturę na której , według nas, prezentuje się on najlepiej. Oczywiście, przysługuje Państwu wybór innego materiału z materiałów dostępnych w naszym sklepie. Jeżeli chcą Państwo wybrać do zadruku inny materiał, niż ten odgórnie narzucony, bardzo prosimy przy składaniu zamówienia poinformować nas o tym. Jeżeli informacja o zmianie materiału nie pojawi się przed sfinalizowaniem zamówienia (opłaceniem i zaksięgowaniem wpłaty) zamówiony wzór tapety zostanie wydrukowany na materiale przypisanym do niego.

Spośród materiałów mogą Państwo wybrać:

 • winyl na flizelinie o strukturach:
  – piasku
  – tynku
  – płótna
 • tapeta samoprzylepna – folia PVC o strukturze:
  – płótna
  – stiuku
  – gładkiej

Nasze tapety nie są wodoodporne i nie nadają się do aplikacji w strefach mokrych bez dodatkowego uszlachetnienia.

Czas realizacji dla próbki tapety to 5 dni roboczych liczony od momentu zaksięgowania 100% wpłaty na naszym koncie bankowym.

Tak, posiadamy w ofercie materiały samoprzylepne, które nadają się do aplikacji tapety na meblach. Aby uzyskać więcej informacji o wyborze odpowiedniego materiału zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym sklepem.

Nasze tapety sprzedajemy w brytach o szerokości 125 cm.

Tak, nasz team King Wall Gallery z chęcią pomoże Państwu dobrać tapetę do wnętrza i odpowie na wszelkie pytania związane z zakupem i aplikacją tapety.

Są dwa możliwe sposoby odbioru zakupionej tapety:

– odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy, w godzinach pracy (9.00-16.00) pod adresem ul. Sportowa 36 32-050 Kopanka. Bardzo prosimy o informację o osobistym odbiorze przed opłaceniem zamówienia.

– Przesyłka kurierska

Nie wysyłamy za pobranie.

Nie ma możliwości płacenia gotówką przy odbiorze. Zamówienie jest realizowane dopiero po opłaceniu 100% kwoty przelewem bankowym.

Sklep internetowy king-wall.pl posiada w swojej ofercie tylko produkty na indywidualne zamówienie, dlatego zwroty nie przysługują. Prosimy o przemyślane zakupy.

Tak, wysyłka za granicę jest możliwa – o wycenę kosztu dostawy należy pytać pisząc do nas na adres biuro@king-wall.pl. Koszt dostawy do każdego Państwa jest inny.